Pálení plechů laserem
kalení a sváření laserem, ohraňování plechů

 +466 766 247  laser@dkstyl.com

DK styl - O firmě


Firma byla založena v r.1993 a zabývala se hlavně likvidací technologických celků a výkupem šrotu. Jako první jsme na řezání šrotu použili ruční mobilní plasmu,která nahradila pálení plynem.


Od roku 1996 jsme potom využili zkušeností s plasmovým pálením a začali nabízet jako službu pálení plechů na CNC plasmovém stroji.Postupem času se i plasma jevila již jako zastaralá technologie a proto jsme v roce 2006 pořídili laser od firmy Trumpf a začali nabízet jako službu pokročilé pálení plechů a zpočátku i profilů.


Vzhledem k požadavkům našich zákazníků na to,abychom po pálení byli schopni zajistit i následné strojírenské operace,jsme začali od roku 2007 nabízet i následné ohraňování výpalků,které byly předtím na našich laserech vypáleny.


Protože se snažíme našim zákazníkům nabízet ze strojírenské výroby to nejlepší,co je na trhu k dispozici,pořídili jsme v roce 2013 další dva lasery.


Jeden určený k pálení/ Fiber/,který nově zvládá i pálení plechů,které do této doby nebylo možno pálit - mosaz,měď,stříbro,dural ap. Druhý laser je určen pro sváření bez přídavného materiálu a pro laserové kalení.


Pro zajištění co nejvyšší produktivity využívá laser určený pro sváření a kalení robotickou ruku,která umožňuje optimální využití provozního času při výrobě.


Certifikát naší společnosti ISO 9001.

Certifikát naší společnosti ISO 14001.


EU - Pořízení plně elektrického automobilu a dobijecí stanice

EU - Realizace energetických úspor ve společnosti


Nízkouhlíkové technologie
© 2024 DK Styl – Ing. Vladimír Kruliš  |   Lanškrounská 473, Hylváty, Ústí nad Orlicí  |   tel: +466 766 247  |   laser@dkstyl.com

V našem okolí jsou města: Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Zábřeh, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Choceň, Vamberk, Žamberk, Králíky, Šumperk, Mohelnice, Moravská Třebová, Svitavy.

Hrubá stavba |  Vysokozdvižné vozíky |  Nízkoenergetické domy |  pokrývačství Chrudim, Pardubice |  Hliníkové plechy, hliníkové profily