Pálení plechů laserem
kalení a sváření laserem, ohraňování plechů

 +466 766 247  laser@dkstyl.com

Odjehlování plechůOdjehlovací stroj Fladder typ Gyro 200

Dílec je obrušován v orbitálních a kmitavých pohybech šesti vřeteny uspořádaných do tří protiběžných párů. Jako výsledek přidaného kmitavého pohybu je možné vkládat dílce do stroje jeden vedle druhého a stále s jistotou rovnoměrného odstranění otřepů a to pouze při jednom průchodu pracovním prostorem. Technika kmitání je zejména nezbytná pro odstranění otřepů otvorů a v tomto případě jsou hrany opracovány pravidelně ze všech úhlů.


Pro broušení je použitý pružný lamelový brusný kotouč, který zajišťuje kontinuální opracování veškerých obrysů dílce. Předností pružnosti lamel je ta skutečnost, že brusný efekt je uplatňován především na ostrých hranách a je šetrný k plochám. To dává možnost opracovávat materiál např. opatřený ochranou folií nebo s pozinkovaným povrchem bez narušení ochranné vrstvy v ploše.


Další přednost pružného nástroje je, že je možné na stroji opracovávat i trojrozměrné dílce a odstranit tak otřepy v různých rovinách a to pouze při jednom průchodu pracovním prostorem.


Celá technologie broušení je koncipována jako suchá. Při opracování dílce není použita chladicí kapalina.


  • Max. výška oprac. dílce 100 mm
  • Max. šířka oprac. dílce 1000-1200 mm

Ukázka odjehlování plechů

Před odjehlováním
Odjehlování plechů 01 Odjehlování plechů 02
Po odjehlování
Odjehlování plechů 06 Odjehlování plechů 07

Před odjehlováním
Odjehlování plechů 03
Po odjehlování
Odjehlování plechů 08 Odjehlování plechů 09

Před odjehlováním
Odjehlování plechů 04 Odjehlování plechů 05
Po odjehlování
Odjehlování plechů 10 Odjehlování plechů 11

Před odjehlováním
Odjehlování plechů 06 Odjehlování plechů 07
Po odjehlování
Odjehlování plechů 07
© 2024 DK Styl – Ing. Vladimír Kruliš  |   Lanškrounská 473, Hylváty, Ústí nad Orlicí  |   tel: +466 766 247  |   laser@dkstyl.com

V našem okolí jsou města: Lanškroun, Ústí nad Orlicí, Zábřeh, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Choceň, Vamberk, Žamberk, Králíky, Šumperk, Mohelnice, Moravská Třebová, Svitavy.

Hrubá stavba |  Vysokozdvižné vozíky |  Nízkoenergetické domy |  pokrývačství Chrudim, Pardubice |  Hliníkové plechy, hliníkové profily